ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΓΧΡΩΜΩΝ - ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2018

10 KYU

1ΝΤΑΜΚΑΡΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

9 KYU

  1. ΝΤΑΜΚΑΡΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  2. ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  3. ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
  4. ΤΣΑΛΗ ΑΝΝΗ
  5. ΧΑΒΔΑΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  6. ΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΟΣ
  7. ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  8. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  9. ΣΑΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
  10. ΚΑΜΠΑΝΑ ΡΑΦΑΕΛΑ

8 KYU

  1. ΤΡΙΠΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
  2. ΛΙΘΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
  3. ΛΑΣΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
  4. ΚΑΡΑΚΑΝΤΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΗΛΙΑΝΑ
  5. ΑΝΘΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ
  6. ΚΟΥΡΑΒΕΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  7. ΤΣΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  8. ΤΣΙΑΝΤΑΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
  9. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  10. ΖΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
  11. ΚΑΜΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7 KYU

  1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ
  2. ΜΠΕΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
  3. ΚΟΥΚΟΥΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  6. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  7. ΣΠΥΡΤΙΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  8. ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ – ΖΩΗ
  9. ΔΡΑΠΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ
  10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΖΩΝΗ

 

1ΖΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

2ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

3ΚΑΡΑΜΠΟΣΙΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

4ΜΠΑΓΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5ΜΠΑΓΑΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

6ΜΩΡΑ’Ι’ΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7ΝΤΟΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΟΣ

8ΔΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝ / ΟΣ

9ΠΟΔΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

10ΜΠΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

6 KYU

 

  1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
  2. ΣΟΥΝΤΟΥΛΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΜΑΤΣΑΓΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  4. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  5. ΝΤΑΜΚΑΡΕΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
  6. ΠΑΛΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  7. ΠΑΛΠΑΝΑ ΜΑΡΙΝΑ
  8. ΒΑΖΟΥΚΗ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ
  9. ΒΑΖΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  10. ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΚΩΝ /ΝΑ
  11. ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

 

 

5 KYU

  1. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  2. ΦΟΥΦΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
  3. ΚΟΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  4. ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑ ΠΑΥΛΙΝΑ
  5. ΚΟΛΙΑΜΗΤΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΩΒ ΖΩΝΗ

1ΣΟΥ’Ι΄ΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ΝΤΡΙΒΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

3ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4ΕΞΑΜΗΛΙΩΤΗΣ ΔΡΟΣΟΣ

4 KYU

  1. ΠΡΙΦΤΙ ΖΕΝΙΑ – ΖΩΗ
  2. ΠΑΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  3. ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  4. ΓΑΚΗ – ΒΛΑΧΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

 

 

 

3 KYU

  1. ΠΑΔΓΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  2. ΚΑΡΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
  3. ΠΑΔΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  4. ΚΟΥΒΕΛΑ ΝΙΚΗ
  5. ΠΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΚΩΝ/ΝΑ

2 KYU

  1. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  2. ΓΙΑΚΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  3. ΑΓΓΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  4. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
  5. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
  6. ΚΟΛΙΟΥ ΧΡΥΣΑ

1  KYU

  1. ΓΟΥΡΓΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝ / ΟΣ

 

1 DAN

  1. ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  3. ΖΑΓΑΝΙΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
  4. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

SHIHAN ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΛΙΟ 7 DAN                          SHIHAN ΑΙΣΤΡΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 5 DAN

 

SENSEI ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3 DAN              SEMPAI ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1 DAN




_
_
_
_

Ο Soeno στην Ελλαδα


Την Μ.Τριτη 30/04/13 και την Μ.Τεταρτη 01/05/13 πραγματοποιήθηκε το Διεθνές Σεμινάριο Shidokan στο κλειστό γυμναστήριο Ν.Ιωνιας Βόλου με την παρουσία του αρχηγού του συστήματος Kancho Soeno Yoshiji 10 Dan.
Read more

Π. Π. SHIDOKAN ΚΑΡΑΤΕ JAPAN

Στις 14/10/13 πραγματοποιήθηκε στην πόλη ΥΟΚΟΗΑΜΑ της Ιαπωνίας το Παγκόσμιο πρωτάθλημα Shidokan karate με την συμμετοχή χωρών που ανήκουν στην δύναμη του συστήματος . Περισσότεροι από 300 αθλητές αγωνιστήκαν σε όλες τις κατηγορίες.
All news




dakar-15
dakar-1 dakar-2
dakar-3 dakar-3
dakar-3 dakar-3
dakar-3 dakar-3
dakar-3 dakar-3
dakar-3